loading

اساتارتاپ اگروبات

اگربات یک ربات چهارچرخ با ابعاد مناسب جهت ورود به مزارع طراحی شده که می تواند عملیات سم پاشی، محلول پاشی در باغات را به صورت کاملا خودکار انجام دهد. این ربات قابلیت نصب یک مخزن 150 لیتری به همراه نازل های پاشش قوسی شکل را دارد که تمام سطح درخت را به صورت یکنواخت پوشش می دهد. کنترل این ربات با جوی استیک و با نرم افزار یا اپ موبایلی امکان پذیر است و نیروی محرکه آن با چهار موتور الکتریکی تامین می شود. همچنین این ربات قابلیت نصب متعلقات مربوط به از بین بردن علف های هرز نیز دارا می باشد تا  توانیایی انجام همزمان دو کار طاقت فرسا و هزینه بر برای کشاورز را دارا باشد.

استارتاپ اگدرون

استارتاپ اگدرون جهت انجام امور کشاورزی دقیق و همچنین با هدف بهبود کشاورزی، دفع آفات و افزایش محصول با بکار گیری تکنولوژی های روز از جمله پهپاد ها و سنسور های پیشرفته راه اندازی شده است. اگدرون حلقه واسط بین کشاورز، مهندس کشاورزی و فروشندگان کود و سم است. اطلاعات مربوط به زمین کشاورزی توسط تیم پهپادی اگدرون با استفاده از سنسورهای مالتی اسپکتور جمع آوری شده و به مهندس ناظر ارائه می شود تا نظر کارشناسی خود در ارتباط با اقدامات لازم از جمله استفاده از کود و آفت کش ها را اعلام کند. سپس تیم پهپاد محلول پاش به زمین اعزام شده و طبق دستور مهندس ناظر اقدام می کند.

استارتاپ فصلی نو

امروزه یکی از بهترین پلتفرمها برای سامان دادن به آموزش آنلاین LMS ها هستند. فصلینـو میتواند سیستم مدیریت آموزش آنلاین اختصاصی برای شما و یا مراکز آموزشی که علاقمنـــد به بالا بردن کیفیت آموزشی هستند طراحی کند. برای کلاس های خود جهت حل تمرین و انـجام تکالیف به صورت آفلاین و آنلاین می توانید اپ موبایلی اختصاصی خود را داشته باشید. موسسات، دانشگاه ها و مراکز آموزشی میتوانند از این سرویس برای مجموعه خود بهره ببرند. امکانات:

  • برگزاری کلاس های آموزشی بصورت آنلاین
  • امکان برقراری ارتباط تصویری
  • استفاده از امکانات و ابزارهای متعدد در کلاس
  • امکان دسترسی 24ساعته به دوره های آموزشی آنلاین

استارتاپ روتیک

روتیک خدمت پشتیبانی آنلاین را برای مجموعه‎‌هایی با CRM‌های شلوغ و کسب و کار هایی که امکان پشتیبانی مشتری برایشان مقدور نیست ارائه میکند. این پشتیبانی در قالب روبات‎‌های هوش مصنوعی در شبکه‎‌های اجتماعی و وب سایت‎‌ مشتریان قابل ارائه میباشد. اینکه بتوانید پاسخ مشتریان خود را به لحظه و منطبق بر نیازهای اساسی آنها بدهید، دقیقا خدمتی است که تیم روتیک بر روی آن کار میکند. با روتیک دیگر نگران پشتیبان به موقع از کاربران خود نخواهید بود.

استارتاپ New Age

New Age یک استارتاپ در حوزه بازی سازی رایانه ایست که با تلفیق موسیقی و بازی موفق به ساخت بازی های سرگرم کننده و خاص شده و علاقه مندان خاص خود را در سراسر دنیا جذب کرده است. رویکرد منحصر به فرد این استارتاپ به بازی های رایانه ای و موسیقی الکترونیک باعث موفقیت این استارتاپ در جلب توجه نسل جوان و جذب سرمایه از کمپانی های بزرگ بازی سازی بین المللی شده است.